Bredbandsforum

Kommittéberättelse N

Bredbandsforum


Beteckning: N
Departement: Näringsdepartementet
Senast ändrad: 2019-06-11
Status: Avslutad A
Tillkallade enligt regeringens bemyndigande den: 2012-02-07
Direktiv för
Lokal:



Sammansättning


Ledamot: Ahlstrand, Jimmy, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Backman, Stefan, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Ek, Mikael, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Emilson, Ann, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Fransson, Anne-Marie, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Frenning, Malin, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Ganev, Georgi, fr.o.m. 2012-02-07 t.o.m. 2012-09-12
Ledamot: Grafström, Mattias, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Gunnarsson, Carola, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Lundquist, Mats, fr.o.m. 2012-09-13
Ledamot: Marby, Göran, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Marklund, Eva-Marie, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Odell, Åsa, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Ramel, Peder, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Sundberg, Åsa, fr.o.m. 2012-02-07
Ledamot: Thor, Rolf, fr.o.m. 2012-02-07

Rapporter